| Minty a întrebat:

Care este pentru voi cea mai buna telenovela romaneasca?happy

Răspuns Câştigător
| upssss_4824 a răspuns:

Mi. e mi-a placut daca mai tii minte serialu Secretele Mariei a fost foarte frumos si Numai iubirea :X

13 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Paai nu am doar una asa ca iti fac top 5:
5. Inima de rrom
4. Iubire ca in filme
3. Ingerasii
2. Lacrimi de Iubire
1. Iubire si Onoare
si as da si un,, premiu special'' Anielei pentru decor si costumatie, dar in niciun caz pentru actiune care a cam lasat de dorit straight face

| ??iii?iii?oor a răspuns:

Bunahappy

Pai pentru mine e "Mostenirea"love struck[E pe ProTV De luni pana joi la 22:15love struck]

Sper ca te-am ajutatlove struck

Fuunda?batting eyelashes

Pa, pa pup:*

| CoCaCoLa a răspuns:

Mostenirea

| iacobitza a răspuns:

Numai iubirea e prima si dupa parerea mea cea mai buna happyin celelalte joaca aceiasi actori si e deja părictisitor sa-i vezi iar si iar daca ar promova actori noi ar fi o chestie

| iacobitza a răspuns:

Numai iubirea e prima si dupa parerea mea cea mai buna happyin celelalte joaca aceiasi actori si e deja părictisitor sa-i vezi iar si iar daca ar promova actori noi ar fi o chestie...

| Andruza a răspuns:

După părerea mea a fost Iubire ca în filme.
Dar și Iubire și Onoare e fain.

| RagazzaDiPapa a răspuns:

Nu stiu sigur... dar cred ca "Iubire si onoare" e cea mai buna de pana acumbig grin

| SunnyFlame a răspuns:

Iubire si onoare
Funda?

| EveEve a răspuns:

Inima de rrom:X
si
Iubire si Onoare :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine cale mai bune seriale si care au iesit acum sunt inima de rrom, regina, state de Romania, state si flacara vacanta la nisa si mostenirea

| Lorena_9308 a răspuns:

Iubire si onoare... a si a mai fost fain si ingerasii

| :*DyYa:*LoOl:* a răspuns:

"Numai iubirea" :X:X
Si acum urmaresc "iubire si onoare", mi se pare un film frumos si putin mai diferit de celelalte.
:*

| ManuGirl a răspuns:

Pai mie mia placutt ingerasii!; x