| BipBip a întrebat:

Care este personajul vostru favorit din Nana? Funda la cel care e si al meu.

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Ca si fata imi place de Nana Osaki, ca baiat imi place de Shin.

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nana?

| ゼロの a răspuns:

Takkumi(baiat) Leyla(fata)

| Yukidaruma a răspuns:

Depinde preferatu din fete este Nana (nu Haki) iar din baieti Ren love struck

| Malphas a răspuns:

Am început să urmăresc Nana acum câteva zile şi deja sunt la episodul 25hee hee. Dintre cele 2 Nana, îmi place Nana Osaki, iar dintre personajele secundare îmi plac Ren şi Nobuo.

| ɹαℓυ a răspuns:

Nana si Hachiko; x

| Flaviius87 a răspuns:

Ce-s cu "intrebarile" astea de c a c a t? pe cine intereseaza personajul ala? site-ul asta va ajunge rahat din cauza celor care pun astfel de intrebari!

| Yuukyy a răspuns:

Nana(Hachiko) si ca baiat ...Nobu