| Doηηa a întrebat:

Care este preferatul vostru de la "Românii au talent"?

8 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Razvan Kreme Alexe.

| ÐÿÅ a răspuns:

Giuliano Stroe --> baiatul ala are doar 7 ani si face minuni laughing He is crazy laughing
Krem --> care uita sa respire laughing zici ca nu are plamani laughing
si in + imi place cel mai mult de inca doi concurenti care sigur vor fi in finala laughing si.

pam, pam, pam :

Pavel Bartos si Smiley laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bartos. happy Iar dintre concurenti, Krem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razvan Alexe.

| KevinAnthony a răspuns:

Preferatul meu era Tudorel Popa, dar din păcate nu s-a calificat în finală. Însă mi-a plăcut şi cum a cântat Răzvan Alexe zis Krem, şi abia aştept să-l văd în finală!

| jack993 a răspuns:

Tudorel cu autobuzul lui ce nu intra in vitezalaughing))) pacat ca nu s-a calificat in finala

| Becky97zambarici a răspuns:

Krem si baiatul ala Mihai de care a zis Mihai Petre:"Multumesc ca mi-ai dat ocazia sa aud o sala intreaga strigand :MIHAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII"laughing

| TheGodOfWar a răspuns:

Giuliano, piticul plin de muschi