| nuconteazama a întrebat:

Care stie cand apare piratii din caraibe 5? sau daca mai apare alt film cu piratii din caraibe?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca o sa mai apara... dupa 4 filme, trebuie sa fie unul care sa incheie complet povestea!
pe imdb spune ca s-ar putea sa apara in 2013 ...ramane de vazut
http://www.imdb.com/title/tt1790809/

1 răspuns:
| Andrey434241 a răspuns:

Cel de-al patrulea film al seriei Piraţii din Caraibe, On Stranger Tides, a încasat până în acest moment 639 de milioane de dolari în toată lumea şi ar putea depăşi chiar încasările totale ale peliculei anterioare, At World’s End, care a strâns 963 de milioane de pe tot globul. Motiv pentru care decizia studiourilor Disney de a continua franciza este complet justificată, ea fiind dată publicităţii chiar înainte de lansarea părţii a patra.

CinemaBlend a aflat ce regizori sunt luaţi în considerare pentru Piraţii din Caraibe 5, iar printre aceştia se află acum Tim Burton (pe care Disney l-a vrut şi pentru filmul anterior, însă nu a putut obţine participarea acestuia), dar şi Shawn Levy (filmele Night at the Museum), Sam Raimi (seria Spider-Man), Chris Weitz (The Golden Compass) şi Alfonso Cuaron (Harry Potter and the Prisoner of Azkaban, Children of Men).

Rob Marshall, cel care a stat în spatele camerelor de filmat la On Stranger Tides a primit încă din luna ianuarie oferta de a continua la cârma noi pelicule din serie, însă nu a dat nici un răspuns, forţând studiourile să treacă la alte nume consacrate pentru viitorul film.

Potrivit recentelor afirmaţii ale lui Johnny Depp, nu vom vedea prea curând o nouă iteraţie a aventurilor faimosului personaj interpretat de el, căpitanul Jack Sparrow. Actorul a declarat să şi-ar dori să treacă ceva vreme între filmele Piraţilor, timp în care doza de creativitate necesară pentru lucrul cu personajul să fie refăcută.

Vom vedea cum stau lucrurile din noile informaţii care vor apărea în legătură cu acest subiect. Între timp, aşa cum a reliefat şi actorul, este necesară o distanţare de aventurile piratereşti, pe care Rob Marshall şi Jonny Depp o vor avea, se pare, cu ocazia recent anunţatei producţii Thin Men, la care vor lucra împreună.

Asa ca va aparea asta este doar o proba daca vreti uitati-va la videoclip cand ii i-a interviu lui Jhony Deep