| HD6685 a întrebat:

Care sunt cele mai bune filme horror sau comedie sau SF? funda

4 răspunsuri:
| xXyOnutZhXx a răspuns:

Cele mai bune filme horror 1.Shutter 2004 2.The Grudge 1, 2, 3
comedie: Me myself and irene funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.SPAM gasesti aici filme bune in stanga mai jos categoriile asa daca te uiti la vreun film si unu misto rau e Priest : Razbunatorul S.F si Horror :X fuNDa?

| Darion a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun horror movie este Amityville, daca esti pasionat de genul asta de filme merita sa-l vezi.

| geosweet a răspuns:

1.sillent hill (horror) 2.nevasa de imprumut sau just go with it(comedie)