| Girl15 a întrebat:

Care vampir credeti ca e cel mai sexy dintre Robert Pattinson Ian Somerhalder sau Paul Wesley?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BastardOfBodom a răspuns:

Poii. ian somerhalder
decii. funda love struck?:d

24 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu incape indoiala, Ian Somerhalderlove struck cu siguranta

| veronica a răspuns:

Robert, ian si paul nu sunt vampiri dar edward, damon si stefan sunt pentru ca sunt rolurile lor iar cel mai sexy e damon binenteles(vampir sau nu)

| Saya a răspuns:

Ian Somerhalder evident.

| koko a răspuns:

Ian Somerhalder... cel mai tare

| Lexii a răspuns:

1. Ian Somerhalder.love struck
2.Paul Wesley.
3.Robert Pattinson.

| geolovesedward a răspuns:

! 1! Rob Patt tongue!
! 2! Paul Wesley&Ian Somerhalder!

| annamarya483 a răspuns:

Ian Somerhalder

| Yzzza a răspuns:

Paul Wesley e cel mai sexy si cel mai frumosbig grin.si Robert ii cat de cat doar ca nu imi place deloc aspectul lui dezordonat; aspru mereu,parul aiurea de parca nu ar fi vazut piaptan in viata sa, si pe deasupra arata si ca un betivan(doar in filme arata bine).si Ian ii dragut.dar tot Paul ramane cel mai dragut... apropo:in afara de astia trei vampiri, cel mai sexi si frumos e Kellan Lutz:Xbig grinbig grin...

| aliceinchains a răspuns:

Damon.

| maverick0102 a răspuns:

1. Ian
2.Paul & Rob

| alexandrabuga96 a răspuns:

Paul Wesley:X

| Twizzle a răspuns:

Ian Somerhalder

| katrin7727 a răspuns:

Paul wesley

| printz3sa a răspuns:

Robert Pattinson :Xfundasmug?

| PurePoison a răspuns:

Ian Somerhalder :X el e cel mai sexy :X

| Alien a răspuns:

Iti plac vampiri.Hmmmm...Tin sa te anunt ca si eu sunt unu!
In legatura cu intrebarea ta Cel mai sexos e
Somerhalder

| MissJupiter a răspuns:

Ian Somerhalder

| bella1998 a răspuns:

Normal ca Robert Pattison

| Anarchy_9738 a răspuns:

Mai intrebi? Somerhalder laughing Nu numai ca e sexy, dar personajul Damon e si cel mai interesant vampir pe care l-am "intalnit" vreodata in vreun serial/film. (ok, ok... poate cu exceptia lui Eric din True blood)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca ian somerhalder! cei cu prostul de robert pattinson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarmanilor

| brunetzik07102011 a răspuns:

1. ian somerhalder
2.robert pattinson
3.paul wesley

| HoneyR a răspuns:

Ian Somerhalder parerea mea desi toate fetele sunt moarte dupa Robert Pattinson happy

| teo98 a răspuns:

Ian Somerhalder e cel mai sexy...love strucklove struck