| Irina17 a întrebat:

Cati ani au membrii trupei LaLa Band? dau funda, dar va rog sa-mi spuneti varsta la toti:*

3 răspunsuri:
| Bixu a răspuns:

Alina Eremia (Ioana)-17 ani, Dorian popa(Andrei)-19 ani, Sore Mihalache (Sara)-21, Raphaela Tudor (Cristi)-18 ani, Dima Trofim (Dima)-18, Mihai Cernea (Bubu)-19...cam atat stiu.sorry,dar imi dai funda:d>?

| Bixu a răspuns:

Aaa mi-am mai amintit:Bianca Dragomir(diana)-22 ani, Mihai Mititescu(bogdan)-15 ani, Gloria Melu (Sofia)-17 ani, Monica Odogiu (Laura)-15 ani.cam atat. Funda?

| aniri2000 a răspuns:

Poi...
Alina Eremia(Ioana)-17 ani
Dorian Popa(Andrei)-23 ani
Sore Mihalache (Sara)-23 ani
Raphael Tudor(Cristi)-18 ani
Cristina Ciobanasu(Anca)-15 ani
Vlad Gherman(Vlad)-19 ani
Bubu Cernea(Bubu)-18 ani
Dima Ghiorghita(Dima)-22 ani
Bianca Dragomir(Diana)-18 ani
Gloria Melu(Sofia)-18 ani
FUNADA PLEASE.,