| Rotari_Sorinel_1995 a întrebat:

Caut ceva filme cu adolescenti sau chiar oameni maturi care se apuca de jafuri..sau care fug de acasa pentru asi face o viata mai buna,am nevoie pentru scoala, va rog!

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Uita-te la The Sopranos, e un serial despre mafie, include mai multe chestii, jafuri, dorinta de viata mai buna. mai multe. sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| YouLossed a răspuns:

Heat,,Inside Man.

| Adelina9807 a răspuns:

Catch me if you can..despre un adolescent care fuge de acasa pentru o viata mai buna.el mai apoi se ocupa cu falsificarea cecurilor