| S1mplu a întrebat:

Caut si eu niste filme, va pun detaliile mai jos :

1).In acest film era vorba despre o femeie care avea 3 personalitati dar putea sa vorbeasca intre ele (cu ea insasi) si mereu era inchisa intr-o celula, anticamera cred si un doctor o verifica mereu, dar nu mai stiu prea multe detalii.

2).In filmul asta este vorba despre un film romanesc & american unde un preot din america este trimis in Romania si nu stiu cum afla ca sub biserica se afla ouale unui monstru care inca nu a fost chemat si de acolo multe intamplari.

3).In acest film este vorba despre unu si niste fete,ele l-au refuzat in trecut si nu stiu cum de l-au omorat sau nu l-au omorat,nu prea mai tin minte,dar stiu ca dupa mult timp el vine si le omoara pe rand,facandu-le sa regrete ca nu au stat cu el,etc, ca i-au frant inima de valentin.

Daca stiti ceva detalii sau filmul vreau si eu numele de la el, mersii; 3.

Răspuns Câştigător
| fanta24 a răspuns:

Ultimul e amusement, restul nu le stiu, dar as vrea sa le vad