| AnaMaria1997 a întrebat:

Caut si eu un film si nu stiu cum se numeste, asa ca nu il pot cauta...Este o comedie cu adoloscenti care sunt intr-o tabara de vara sau ceva de genul acesta este de prin ani 80'-90'...Stiu ca dau cam putine informatii dar nu stiu mai multsad

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Un soi de American Pie al anilor ´80-´90 a fost seria Meatballs(Meatballs(1979), Meatballs Part II (1984), Meatballs III- Summer Job (1986), Meatballs 4 (1992)). http://www.youtube.com/watch?v=bwwk9__2qIM

| nosferatu a răspuns:

Comedie, actiune?