| Kendoman92 a întrebat:

Caut traducator(voluntariat) care sa se tina de treaba pentru traducerea unui anime de 224 de episoade...cine se ofere? id meu este akagisubs

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

E TPU, nu SDP(sat de proști). Tu chiar crezi că unul care știe engleză bine stă să-ți facă o muncă atât de migăloasă și de plicticoasă pe degeaba? Maxim dai de vreun puști fără viață cu o cunoaștere discutabilă a limbii.
Până la urmă... prost e cine dă, nu cine cere.

| Kendoman92 explică:

Ha ha ha.am uitat ca am de face cu oameni super-inteligenti(genii)[oricum prost cuvant deoarece un geniu nu se poate defini]. Iar cat despre acest topic nu l-am creat pentru raspunsuri idoate(non-sense), l-am creat pentru a gasi pe cineva.iar despre episoade nu trebuiesc traduse toate o data.intr-un an cred ca ar venit un episod la 2-3 zile+ ca o persoana ca tine nu ar intelege fenimenul anime. Doar fanii animeurilor pot intelege asta cu adevarat