| AnimeDream a întrebat:

Caut traducători anime/manga, verificatori si encoderi pentru un site de anime online. Vreau să fac un proiect mare si frumos, dar am nevoie de staff. În timp "după ce vom avea traduse unele serii", cei din staff vor fi şi plătiţi. Pentru mai multe detalii vă las un id de Yahoo Messenger : animedreamro

2 răspunsuri:
| TudorGamer a răspuns:

Sall! Sunt Verificator! Da-mi facebookul tau si o sa vb serios! Nu exista om mai obsedat de animeuri decat mine!

| Advinul a răspuns:

Dacă mai este un post liber în echipa ca şi traducator aş dori să mă înscriu.