| KaliKaali a întrebat:

Caut un film ce l-am vazut cand eram mica, tot ce imi amintesc este ca o familie opreste pe un drum inchis ca sa ajute o fata, fata aia ii omoara unul cate unul, la un moment dat ii smulge la unu tot craniul din spate si ala sau aia isi atinge creierul, daca stie cineva cum se numeste as aprecia foarte mult

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Ce super si eu de mic ma uitam la filme similare in loc de desene animate; din pacate asta nu l-am vazut, l-am pierdut sad