| anonim_4396 a întrebat:

Ce animeuri stiti cu genurile romance, supernatural

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Mew mew power
kaleido star
mermaid melody
shugo chara
kamikaze kaitou jeanne
kirarin revolution
fairy tail
gokujou mecha mote iinchou
yumeiro patissiere
tonari no kaibutsu-kun
sugar sugra rune
special a
bokura ga ita
sakurasou no pet
naruto
air gear
cam atat imi amintesc

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

Sti eu puteam s-a dau funda si lorsadLittleKidu, KittyCriss)O s-a imi ramai dator vandut/a.Ca s-a poti s-a te revansezi trebuie s-a fi servitoarea mea pentru eternitate.Muahahahahaha.(Glumesc) sau (Nu glumesc)?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

Jocul acela are o grafica prosta? Oricum pe pc nu cred ca e cum il am eu(il am pe psp)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

(place)

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze n-am vazut ca ai scris.
deci zici ca ar trebui sa fiu servitoarea ta pentru eternitate? hmm... ce zici de faptul ca in schimbul fundei ai onoarea de a vorbi cu mine (cea mai mare fana de anime)? laughing laughing (glumesc)

| Zoey112 a răspuns (pentru Zoey112):

Ce noroc pe tine ca ai psp
eu am consola wii, da nu-s asa multe jocuri cu anime pentru consola wii.