| LawlietL886 a întrebat:

Ce caracter din Naruto Shippuden credeți că e mai puternic? Gaara sau Rock Lee?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Deși Lee are câteva tehnici interesante acesta nu știe decât taijutsu (lupte corp-la-corp) spre deosebire de Gaara care știe ninjutsu este utilizator al nisipului ( deci are abilități înăscute) plus faptul că a fost posesorul unei besti cu cozi, deci câștigul lui Gaara e degajat.

4 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Sasuke laughing

| 393Dan a răspuns:

La moment cred ca Gaara, insa cred ca Rock Lee are potentialul sa fie mult mai puternic, daca ar deschide the 8th gate of death.

| Aslam a răspuns:

Jon Sina.

| DeCeTrebuieSaImiPunNume a răspuns:

Gaara! Astept Funda