| Cryss_9949 a întrebat:

Ce credeti ca o sa se intample in,, Iubire si Onoare,,?

4 răspunsuri:
| alwaysStyles a răspuns:

Cred ca amir o sa afle si o sa se duca dupa noor si ilinca

| Adella05 a răspuns:

Cred ca Amir va veni exact la momentul potrivit si le va salva pe Ilinca si pe Noor. Iar emirul isi va da seama ca Aziz si Samira au incercat sa o omoare pe Ilinca.Amir si Ilinca vor avea un baietel si cred ca se vor muta la Bucuresti si cu siguranta Amir o sa divorteze de Samira.

Sper ca te-am ajutathappy.

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Cred ca la finalul serialului, Ilinca si Amir se vor muta la Bucuresti, sau vor ramane in Emirat, Amir fiind Emirul (si divortat de Samira), iar Aziz "doborat" thinking ceva de genul. dar toti vor fi fericiti :X abia astept sa vad ce se mai intampla :*

Pupici

| Cryss_9949 explică:

Multumesc celor care au raspuns