| L_8134 a întrebat:

Ce film bun mi'ati recomanda? :] fundoi pentru cele mai bune raspunsuri ^^

Răspuns Câştigător
| stress a răspuns:

Cateva care imi plac mie mult (comedii/animatii si horror): alvin and the chipmunks(1si2), barnyard(1si2), click, grown ups, happy feet, the mist, the rite, saw(1-7), orphan, the uninvited, tangled, paranormal activity (1si2), how to train your dragon, despicable me, diary of a wimpy kid(1si2), case 39, the road to el dorado etc.; sunt foarte bune - sper sa ai timp sa le vezi pe toate. merita big grin

5 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Sunt mai multe...
1.Alexander (din punctul meu de vedere e o capodopera,Oliver Stone e un geniu, personaje, replici memorabile si pe Jared Leto de la "30 seconds to mars":x)oricum filmul te face sa-ti pui anumite intrebari,daca Alexandru ar fi trait cativa ani in plus intreaga istorie s-ar fi schimbat, adio Imperiu roman, adio romanizare;;)
http://www.youtube.com/watch?v=coiJThHAcb8
2.The Crow (cu Brandon Lee)el a fost ucis in timp ce filma o scena pentru acest film.Replica care mi-a placut cel mai mult "It can't rain all the time"
http://www.youtube.com/watch?v=hSzo-F9fIbU
3.Take the Lead, e destul de interesant:)
http://www.youtube.com/watch?v=wL5j3JaM61I
Cam atat... sper sa se faca un film (macar unul)care sa aiba la baza seria "Vampiratii", nu de alta dar Harry Potter nu a fost cine stie ce, presimt ca un film care o sa contina atat vampiri cat si pirati va avea mai mult succes:)

| atoatestiitoarea a răspuns:

SciFY : Next
filozofie Femeia nisipurilor
Umor Calatoriile lui Guliver
istoric : Vulturul legiunii a noua
aventura Priratii din Caraibe 3D

| oxss a răspuns:

Echelon conspiracy

| îîîîîî a răspuns:

Depinde ce genuri preferi... Cast away, taken, diabolique, life as we know it...

| AndreiLOOL a răspuns:

Ce zici de cel mai tare film Hachiko: A dog's story. Nu iti povestesc nimic din el. Sa te uiti.Iti garantez ca iti va placea.