| YoAnNa a întrebat:

Ce film gen drama v-a placut cel mai mult?

11 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Titanic si Hatckiko.Am plans la aman2:X

| ღAnonimღ a răspuns:

Online si subtitrat!
funda? stai! nu mi-o da acum! Uita-te mai intai la film sa vezi ce tare e, si apoi sa stii ca chair merit funda! Pupici:*

| lauracraciun a răspuns:

Oh.pot spune ca mi-a placut a walk to remember,sweet november, if only, si un film vasut recent hutchi cred ca se scrie.am plans la toatestraight face. succes la vizionarehee hee

| lauracraciun a răspuns:

Oo si la titanic am uitatlaughing

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story eu am plans la filmul asta

| AL3XandraAnndreutza a răspuns:

M-a imprsionat filmul "Leon" cu Natalie Portman si Jean Reno.Te prinde!

| Quibblo a răspuns:

Mie mi-a placut Seven pounds.

| theforce a răspuns:

A walk to remember

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Requiem for a dream.
http://www.youtube.com/watch?v=lgo3Hb5vWLE

| spyke321 a răspuns:

Mie imi place foarte mult Titanic si filmul cu 2012. Astea doua mau emotionat foarte mult.

| 알리나 a răspuns:

Titanic. Ador filmul acesta.