| DontCloseYourEyes a întrebat:

Ce film va impresionat cu adevarat/ v-a placut cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| 9 PM a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut "Great expectations"(Marile Sperante). Este un film cu adevarat fermecator, ce are la baza romanul lui Charles Dickens, al carui motto este "Let desire be your destiny." Pe langa asta ti-as mai putea recomanda: "Perfume. The story of a murderer.", "Dorian Gray", "Original Sin", sau "Jeux d'enfants". Eu le-as putea numi capodopere chiar.Te sfatuiesc sa le vizionezi doar daca iti plac filmele in care dragostea se impleteste cu misterul si fantezia. Toate cele bune!

20 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight"

| MCRgurl a răspuns:

Hachiko:a dog's story m-a facut chiar sa plang,mai e kick-ass,spider man, crank si ar mai fi twilight, prima parte ca restul sunt naspa

Elianna
| Elianna a răspuns:

"Imblanzitorul de cai" cu Robert Redford si "Dirty dancing " cu Patrick Swayze.

| JeSa a răspuns:

A Walk to Remember; poate pare banal, dar acest film mi-a transmis ceva cand l-am vazut.

A reusit sa ma impresioneze.

| Ykuzo a răspuns:

Filmele: Twilight Saga (toate părţile); The Fast And The Furious (toate părţile);
Film serial: The Vampires Diaries

| MyYLife a răspuns:

Twilight SAGA Breaking Dawnbig grin

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Filmul numit viata.

| oanard174 a răspuns:

Titanic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember
Charlie st. Cloud
Flipped
The notebook

| MYK3 a răspuns:

Knife edge

| PulbereDeStea a răspuns:

Twillight:luna noua, remember me si multe altele.Dar dupa cum a spus si NumePublicUsername cel mai mult m-a impresionat filml numit viata. happy

| Joey95 a răspuns:

The expendables

| delia1999 a răspuns:

Orphan

| TeKs2911 a răspuns:

Cel mai mult m-a impresionat Filmul 3 Frati de belea. Felul in care cei 3 frati trec prin peripetii pentru a-l (scuzati termenul)"baga pe felie" cu o fata pe fratele lor care abia se mutase la Bucuresti, in film nu are nici un nume thinking Dar eu oricum ii zic Garceahappy

| adda004 a răspuns:

Mie imi plac mai mult serialele: gen "Pritty little liars":X

| crisbens33 a răspuns:

Asta e film fain uitate kick-ass si final destination 3

| kmyangel a răspuns:

Braveheart happy

| Evanescence16 a răspuns:

Mie una cel mai mult mi-au placut:
The pianist
A Walk to Remember
Titanic
My Sister`s Keeper
Cold Montain
Gone with the wind
Sper sa-ti placa si tie big grin

| olga22 a răspuns:

Samara...e strasnic!

| Georgeta_Netea_1997 a răspuns:

Pai mie imi plac serialele turcesti cum ar fi ASI impotriva destinului, Dragoste si pedeapsa sau Inima nu respecta reguli.