| gwen4u5 a întrebat:

Ce filme asemanatoare cu "Vineri 13","Casa de ceara" stiti? In care un grup de tineri ajunge sa fie urmarit sau ucis.

Răspuns Câştigător
| CevaSimplu a răspuns:

Scream 4

10 răspunsuri:
| lola79 a răspuns:

The hutchet

| An0N1M a răspuns:

HUSK e cel mai tare pe tema asta...

| Lavymee a răspuns:

Pai...Frozen e destul de fain:X e descpre 3 tineri care raman blocati intr-un telescaun pentru mai multe zile fiind plecati intr-o statiune montana. Finalul e dramaticbig grin sper ca te-am putut ajuta

| Deea a răspuns:

Mi-a zis prietenul meu de filmul 75. este vorba despre un grup de tineri care mor toti. din ce mi-a povestit el e fain.

Răspuns utilizator avertizat
| rapgirl123 a răspuns:

Roaga-te sa vina dimineata si The ring.

| alexandraplay a răspuns:

Buna gwen5 big grin.
1.mandy lane asta e un fil de groaza
2.saw 1,2, 3,4, 5,6,7 numerele inseamna ca sunt mai multe file adica acelasi scop
3. cele 13 fantome nu e cu un grup de tineri dar e misto
4. ultima destinatie 3 e super de groaza.
5. avertizarea si asta e tare o sa ti se para cunoscut

| sonya_5952 a răspuns:

TITANIC la final un grup maaaae de oameni ajunge sa fie urmarit de umbra unui iceberg si majoritatea morwinking

| xMishellinex a răspuns:

Incearca seria "Saw"...*I,II,III,IV,V, VI, VII*... aici este vorba si de asa ceva.
Iata un link unde le poti vedea pe toate:
http://video.xfancy.ro/? s=saw

| lili200 a răspuns:

Final destination 1, 2, 3,4,5