| sofia2000 a întrebat:

Ce parere aveti de juan din nini?

Răspuns Câştigător
| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Este super si joaca bine.este si frumos si in film nu are un personaj rau...imi place de el si de Lola ei doi sunt super.De martin si Sofia nu prea imi place

3 răspunsuri:
| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna,
Parerea mea este la fel despre toate personajele toate au rolul, chiar daca unele sunt mai rele(Celina) sau mai bune, toti sunt oameni si trebuie apreciati, deci nu am unul favorit, toti imi plac la fel de mult pe cum imi place si telenovela.
Pa-pa!

| Noemy99 a răspuns:

E destul de ok dar imi place cel mai mult de nini chiar daca era atat de aproape de tomaas si iar la mintit + ca e cam prostuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare