| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de noul juriu de la MasterChef? Mai exact de chef Patrizia Paglieri, Florin Scripca si Adi Hadean.

Răspuns Câştigător
| Handless a răspuns:

Astia sunt linistiti, vorbesc frumos.Atat am avut de spus

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceilalti faceau spectacol, astia sunt molcomi si cam lipsiti de experienta parerea mea

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt pusi degeaba acolo, nu sunt buni de loc. Prefer vechiul juriu.

| ionut258 a răspuns:

Sunt ok, dar mie imi placea mai mult vechiul juriu

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Si mie imi placeau mai mult cei vechi, dar in formatul Masterchef, acum, in noua emisiune nu pot sa-i urmaresc. Dintre toti 3, imi place de Patrizia, mi se pare foooarte amuzant accentul ei.

| Viva_Cocolino_1971 a răspuns:

Sunt ok

| Sitaru_Cristian_1994 a răspuns:

Noul juriu e ok numai ca cei de anul trecut erau mai buni dupa parerea meahappy