| Anonim644 a întrebat:

Ce parere aveti despre Attack on Titan noul serial anime?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nou? laughing Este putin cam vechi, e din 2013 big grin. Dar ma rog, lasand la o parte asta, este SUPER TARE! Are combinatia PERFECTA (cel putin pentru mine) : mister, actiune, aventura, horror, drama. Dar nu numai, este unul dintre cele mai uimitoare anime-uri pe care le-am vazut si astept cu nerabdare sezonul 2 :X Deci anime-ul asta mi-a ajuns la inima si a trecut chiar si prin! (in sensul bun). Pot sa spun ca se califica in top 5 anime-uri pe care le-am vazut in viata mea! Si te asigur ca am vazut peste 150 de anime-uri happy (si nu exagerez).

In caz ca nu l-ai vazut ti-l recomand cu cel mai mare drag! Sper ca te-am ajutatwinking Vizionare placuta si multa bafta! big grin

3 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Nu e chiar nou laughing
E, fara dar si poate, un anime foarte bun. Chiar si cei care nu s-au mai uitat pana acum la anime-uri si nu sunt obisnuiti cu stilul lor se uita cu placere la el. Povestea e foarte interesanta, iar arta e de nota 10, plina de originalitate happy
Am vazut foarte mult anime-uri inainte sa vad Shingeki no Kyojin, dar pot sa spun ca m-a impresionat cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce au vazut altii la el, are de 3 ori mai multi cititori decat naruto bleach, si ceva peste one piece. am vazut 2 episoade dar am incetat, nu m-a impresionat cine stie ce. poate nu m-a atras canibalismul mult laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare