| maya00sel8cookie a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea te cunosc de undeva?

Răspuns Câştigător
| LeeWay a răspuns:

E super! toti sunt talentati (chiar si CRBL...intr-un fel). In fiecare show trebuie sa fie ceva funny. Merita vazut in fiecare sambata
:-)

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Maria Buza e cea mai caterinca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este una din puţinele emisiuni produse în România pe care le urmăresc cu drag.

| fluture156 a răspuns:

E o prostie. happy

| Insidious a răspuns:

Cea mai mare porcarie! ..alaturi de X Factor, Te pui cu blondele, Mireasa pentru fiul meu, Burlacul, Next top model. Tot ce scoate Antena 1 in gama "emisiuni", sunt praf! Se mai salveaza acum putin cu Top Chef, in rest porcarii.