| Adee00 a întrebat:

Ce parere aveti despre episodul acesta din "Pariu cu viata"?

Răspuns Câştigător
| AmnesiacNotebook a răspuns:

A fost foarte bun si multe dintre scene mi-au placut. De exemplu, atunci cand Raluca se intoarce cu spatele la copii, pentru ca poate simti doar vibratiile, nu poate auzi muzica, sau atunci cand Razvan vine, o imbratiseaza si ii spune ca ii pare rau. Si momentele cu Vlad si Anca au fost dragute, mai ales dansul in ploaie! Per total, a fost cred ca cel mai bun episod din sezon!

2 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Tare a fost nu mai pot sa astept pana luni asa ma dispera ca trebuie sa il deie neaparat luni a fost interesant, dar vorba lui Aale10433 Vlad este unul din personajele principale ar fi ciudat sa moara. Urmatorul episod va fi ci invierea merg ei la biserica. Abia astept!

| Aale10433 a răspuns:

A fost dragut. dar eu sper incontinuare sa nu moara Vlad big grin. nu ar fi serial fara el happy