| KagomeHigurashiLoveInuyasha a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele Twilight New Moon si Eclipse?
Dar despre filmul Bloody Mary?
Fundita pentru cel mai tare raspuns!
Si de cine va place mai mult? De Robert Pattinson(preferatul meu happy ) sau de Taylor? De Kristen Stewart(imi place foarte mult) sau de Asley Grenne(la fel demult)?

9 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Robert pattinson si Kristen stewart

| Mitchi a răspuns:

Sunt niste filme de exceptie. Mie una mi-au placut foarte mult.Stephenie Meyer a avut o idee chiar originala.
Bloody Mary...in sfarsit un film de groaza care sa ma sperie laughing. Foarte tare e un clasic...
Mie imi place de Robert.Arata bine, este inteligent si multe altele. Dar nici Taylor nu este mai prejos.In concluzie imi place de ambii.Kristen si Ashley sunt 2 actrite fff bune si nu pot alege una, asa ca la fel:imi place de ambele.

| Fiction a răspuns:

Love New Moon & Eclipse.Mai putin Twilight.
Nu am vi*onat(nu-mi merge acea tasta, de aceea am pus steluta) filmul si nici nu vreau sa-l vad happy
De Taylor...si de Kristen, normal

| Laura456 a răspuns:

Ian Somerhalder!

| KagomeHigurashiLoveInuyasha explică:

Yo v-am spus: IMI PLACE LA NEBUNIE DE ROBERT PATTINSON! love struck love struck love struck E foarte tare! Imi place la nebunie si de Kriste mie mi se pare ca e frumoasa love struck si imi place la fel de mult si de toti ceilalti actori! Doa de,, varcolaci,, nu-mi place decat de personajul Leah personajul Seth personasul Emily si atat. IMI PLAC LA NEBUNIE SI FILMELE SI AM CITIT SI CARTILE! love struck

| KagomeHigurashiLoveInuyasha explică:

Chiar ca imi vine sa il stang de gat pe ala anonim! Sal ia dracu` de handicapat!

| katrin7727 a răspuns:

Twilight mare fan

| shorty93 a răspuns:

Mie una imi place de Taylor Lautner. love struck
si despre film ce sa spun... deci prima oara cand l-am vazut nu ma saturam si ce imi place la Saga Twilight este ca atunci cand se termina o parte ( ex. : New Moon ) la sfarsitul acestei segvente Robert o intreaba pe Kristen daca vrea sa fie sotia lui! :d si pana nu apare urmatoarea carte ramai foarte curios/curioasa ( ca si in cazul meu ) dar asta doar daca nu ai citit cartile sau nu stiai de dinainte ce se va intampla!

Funda? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca multaaaa lume ma va injura doar fiindca nu am aceias impresie despre filmele twilight ca si ei. Eu urasc aceste filme, urasc actori, mai ales pe Robert Pattison, si imi pare bine ca nu am cazut in plasa in care e cazut toata planetabig grin. injurati acum...