| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "A Christmas Carol"?

cel mai frumos raspuns va primi

Răspuns Câştigător
| Izz a răspuns:

Filmul este frumos deoarece Iden redescopera cat de important este Cracinul.happyEste suuuper

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

E frumos. Mie mi-a placut. Tu ce parere ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este nun film mumos si semnificativ:;((te invata ca doar craciunul este important

| emma21 a răspuns:

Eu cred ca e un film frumos. Te face sa te gandesti la adevarata semnificatie a Craciunului.happy

| angeloty a răspuns:

Am citit cartea inainte de a vedea filmul si pot spune ca m-a surprins placut felul in care a fost ecranizata.cat despre povestea in sine... minunata, o lectie de viata