| Kokolina a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Twilight?(cei care l-au vazut)

Răspuns Câştigător
| cutie a răspuns:

E misto! Da' si cartile sunt tari.../winking
merita vazutwinking

15 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Bunicel, dar nu m-a dat pe spate.

| BlueDreams a răspuns:

Ador filmul asta. Abia astept new moon.

| faranume a răspuns:

Este super grazav... mi-a placut ffffffff multlove struck

| Sabwy a răspuns:

Asa e... artile is si mai tari...:Xdar si filmul e tare. astept sa apara si twilight 2 love struck

| DeeVee a răspuns:

Este un film destul de bun

Dar eu prefer sa citesc cartile...Sunt mult mai frumoase decat filmele...tongue

Baby.ShiNe

| asya a răspuns:

Eu una am fost indragostita de poveste...de aceea m-am apucat sa citesc cartile, insa filmul este slabutz din pct de vedere al regiei! Efectele speciale sunt foarte proaste, nesincronizari intre voce si imagine...etc! E un film pentru adolescenti visatori, iar pe mine m-a prins! Asteptam acum New Moontongue

| Munchkin a răspuns:

Twilight? Ufff mami mami, ce ne facem noi cu cinematografia asta? Părerea mea este că ecranizarea cărţilor nu merită. Cărţile sunt de 100 ori mai bune, te fac să gândeşti, să îţi imaginezi tu cum arată actorii şi mediul în care se petrece acţiunea. Aiurea, foarte aiurea. Oricum, nu am nimic împotriva filmului, atâta timp cât cartea este citită întâi. Păcat totuşi că, comercializarea strică calitatea. Twilight ar fi un film foarte bun dacă nu ar fi atât de comercial...desigur, îi mai trebuie câteva retuşări pe ici, pe colo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai frumos film pe care l-am vazut, eu deja nu mai am rabdare -cand o sa apara si partea a treia

| Gabry a răspuns:

E frumos filmul, de abia astept partea a doua!

| Puiutz a răspuns:

Ceao:*.pfff e suuuper love struck. deci autoarea a avut o imaginatzie. actorii i`au ales perfectlove struck. mie una chiar imi place:X:X... de abia astept si new moonday dreaming. as vrea sa ma apuc si de carti.sa citesc. am auzit ca e si mai frumos ca si in filmbig grin.
byee`wave:*.

| viki a răspuns:

L-am vazut de vreo 3 ori.laughing
Si cred ca o sa-l mai vad o data ca am luat o varianta mai buna.batting eyelashes
Dar vreau sa-mi cumpar cartile ca sa stiu ce se intampla mai departe.big grin

| Lary a răspuns:

Mie chiar mi-a placut si abia astept sa vad continuareahappy

| annitu_7383 a răspuns:

E destul de Ok... dar cartile sunt mult mai captivante!love struck

| roconverxa a răspuns:

Super tare, un film cu vampiri la care te uiti mai linistit, nu sa ai cosmaruri noaptea.

| ayda07 a răspuns:

E foarte fain filmu ...am luat si prima carte amurg...mai am putin si o termin o sa o iua pe a doua