| andragrigoras2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre filul iubire si onoare? actorul preferat? argumentati raspunsurile.

7 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Tipic roman ce sa zic! Nu ma uit,insa pot spune ca'mi place de Radu Valcan thinking argumentul meu e simplu : e frumos,are sarm, talentat, danseaza si bine.Barbatul PERFECT tongue

| Bianca_2202 a răspuns:

Augustin viziru.E un personaj talentat deoarece el nu e ceea ce este in film...in film e violent dar in realitate nu.Asa ca Augustin:X

| adelutza29 a răspuns:

Personal mie imi place...pentru ca e ceva mai deosebit. si Adela Popescu pentru ca imi place cum isi joaca rolul.:X

| L3nutzA a răspuns:

Iubesc filmul iubire si onoare,actorul,de fapt actorii preferati, ca am mai multi sunt: desigur ca ilinca si amir, dar imi place si de carmen, oricum, cred ca pe o scara de la 1 la 10 la cat de bun a fost ii dau 20, ii super fain,si cred ca filmele romanesti sunt mult mai faine decat cele straine, alea se termina de fiecare data la fel,continutul e la fel,actiunea, dar romanii au alta mentalitate, filmele noastre(romanesti) sunt originale,cu stil, si merita sa urmaresti un film romanesc, mai ales iubire si onoare...

| pryncesSs a răspuns:

Adorr iubire si onoare! :X:X:X
imi place foarte mult de Amirr :X.
si cum joaca Diana dumitrescu. oxana love struck

| carmelita_3694 a răspuns:

E bun dar n-o sa-l egaleze pe CLONA niciodata.de placut imi place de augustin viziru, fain personaj dar si interpretare misto

| carmelita_3694 a răspuns:

E bun dar n-o sa-l egaleze pe CLONA niciodata.de placut imi place de augustin viziru, are fain personaj dar si interpretare misto