| FunKyPunKyGirl a întrebat:

Ce parere aveti despre Hannah Montana/Miley Cirus? Dar dupa ce s-a drogat? dau funda la cel mai convingator raspunsbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Hm.thinking pai mie imi placea foarte foarte multa Hannah/Miley.Acum am mai crescut un pic si numai imi place asa mult chiar daca s-a drogat pot sa spun ca tot o apreciez pentru ca a ajuns cunoscuta in toata lumea cu talentul ei.Imi pare rau pentru ea sadca s-a drogat insa partea buna este faptul ca a spus ca`i pare rau si ca s`a dezamagit pe sine.Isi cere scuze din partea fanilor care au avut de suferit si incearca sa fie Miley ce-a de altadata.Eu sper sa-i reuseasca deoarece sunt multi fani care vor sa fie ca ea si daca Miley continua sa faca prostii.iti dai seama unde vor ajunge fetitzele care o idolatrizeaza.
Pupici!

6 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl explică:

Mai astept raspunsuri apoi dau funda

| Jango a răspuns:

Vrei sa spui hannah drogata... ma cam enerva inainte sa se drogeze pentru ca tot ce vedeam in jur era hannah hannah hannah dupa ce s-a drogat s-au mai linistit lucrurile. Intradevar stie sa cante adica are voce dar cand s-a drogat a devenit o tampita. Daca te referi la serialul Hannah Montana am o parere buna dar ma uit mai mult pentru jackson, oliver, rico chiar si pentru billy ray si nu pentru ea. Ma rog asta e parerea mea.

| DenisaDenisuk_5107 a răspuns:

Imi placea. dar dupa ce am crescut m-am saturat de ea

| CrazZy_2597 a răspuns:

Hannah Montana erea un popstar care a ajuns unde a ajuns cu ajutorul publicului fanilor dar dupa ce sa drogat tot ea e numai ca pe sime se distruge

| AlExAnDrU_3310 a răspuns:

Eu eram fanul lui Miley Cyrus dar cind am vazut ca ea se drogheaza, eu nu puteam crede asta.Eu stiu cind Miley a inceput sa se drogheze la virsta de 18 ani Miley Cyrus.Era cu prietenii ei cind acestia au luat niste tigari cu droguri si iau propus si ei.

| Lollylool a răspuns:

Eu zic ca Miley/Hannah e o fata buna chiar s-a drogat i-a e o cantareata buna.are multi fani si fetele sau baieti o pot copia in comportament.la inceput imi placea de Miley/Hannah dar dupa ce s-au zis asa multe lucruri nu mai imi place doar un pic.parerea mea e ca a facut un lucru care poate sa ii strice viata.
parerea mea sper sa te ajute :d:d:d:d!