| Ionii13 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.youtube.com/watch?v=JnV5abEF5C0?
Aveti curajul sa va uitati pana la capat? >:
Astept raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
| melyyy a răspuns:

Da am curajul ca m-am uitatwinking
sincer ma asteptam la o faza ca asta da' tot m-am speriat laughing) o venit mama la mine sa afle de ce tiplaughing) da nu tipam eu LOL prea tare faza!
I miss u Michael

14 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Mda, era sa sparg mouse-ul.

| RiRihXd a răspuns:

Naspa, de copii micitongue.

| Deea852 a răspuns:

ptiu pacatili! ma speriai bine nu asa! am trearit si mi-au tresarit si ochii langa mine. pana si catelul meu o inceput sa latre laughing tare faza!laughing Miss U Michael :X

| cornel a răspuns:

M-am speriathee hee

oleee

| nikolikky a răspuns:

*se uita pe geam sa vada daca e bau-bau*...
pfiu...Nu e!

| Roxidd19 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred dar... m-am uitat impreuna cu prietena mea si ne-am speriat rau de tot:O fundita?:*

| LetyKaty a răspuns:

Frateeeee...am lesinat aproape

| Denisa_3637 a răspuns:

Mi`o sarit inima din piepttt :o:o:o:o:o.
Vaii ca nu mai am aerr rolling on the floor!

| TheAnonym a răspuns:

Calumea faza dar este o pacaleala m-am uitat atent si acea este aproape o marioneta!

| TheAnonym a răspuns:

Calumea faza dar este o pacaleala m-am uitat atent si acea este aproape o marioneta!

| Actimel a răspuns:

O vai laughing. da, era sa cad de pe scaun si am si aruncat mouseul laughing.

| TheD3vil a răspuns:

laughingChiar am pus botu` cm s-ar zice laughing

| Adicalotescu a răspuns:

Am vazut originalul, nu ma asteptam la asta laughing ma gandeam ca e aceeasi boring faza cu umbra aia laughing am tresarit putin laughing

| CaTy1 a răspuns:

C tare lol rolling on the floor