| YukiMady a întrebat:

Ce parere aveti despre Robotzi si care este episodul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| Kessux a răspuns:

Nu ma uit phbbbbt mi se par aiurite...fratimiu are 8 ani si se uita si el ce sa invete de la prostiile alea? Am auzit pe cineva care o zis ca asta e mai bun decat South Park rolling on the floor Daaa siiguur...As vrea sa avem desenele vechi inapoi! Acum fiecare cu parerea lui ti-am spus parerea mea happy

7 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Mie una nu-mi plac deloc. Sunt prea populari si deja auzi la toti cei din jur replicile lor, devine agasant.

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fie apreciati pentru ca se muncesc la ei si imi place episdoul 22 big grin

| DrDeath a răspuns:

O mare prostie...numai injuraturi de prost gust.Nu au pic de umor.

| marinteodora a răspuns:

Imi plac foarte mult episoadele numai ca primele parca imi placeau mai mult dar siau revenit putin cu episodul 24 adica ultimul de ceea episodul meu preferat cu chestia cu fate mui fate muci fate fate fate muci de din buci da din buci da din da din buci sper ca te-am ajutat

| GaByScream a răspuns:

Poi Episoadele cu Robotzii sunt pana acum cele mai tari...si imi plac toate episoadele in afara de cel cu Pufoshenia

| tomyk a răspuns:

Super tare.Pot sa spun ca e mai tare decat "in puii mei"/"modenii".ep meu preferat e 22/24.

| Theodora1234 a răspuns:

Filmele astea cu Robotzi sunt super tari si super amuzante si episodul meu favorit este ala cu croaziera.I-am aratat si mamei filmuletele astea si a ras cu lacrimi.laughing