| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu RObotzii de ce nu mai incep episoade noi?

Răspuns Câştigător
| Anesia27 a răspuns:

Din pacate sunt in vacanta.
Vor incepe prin toamna happy

22 răspunsuri:
| Tobiii a răspuns:

Au intrat in vacanta, din toamna vor incepe din nou cu sezonul 2

| Karizma a răspuns:

Uite ce au scris cei de la Creative Monkeyz:Goodies Pack 5 – pentru ca era asteptat. Si… cu parere de rau, (re)anuntam vacanta RObotzilor. Asa cum am spus-o si la TIFF – sezonul 1 se incheie cu cel de-al 24-lea episod (25 daca luam in calcul si pilotul).

| CorontzGurGurul a răspuns:

Au terminat primul sezon, vor reincepe din toamna.

| GoguStrigoi a răspuns:

Au intrat in vacanta...

| daydreamer a răspuns:

S-a terminat primul sezon si au luat o pauza inainte de a-l incepe pe al doilea.

| Bossulet a răspuns:

S-a terminat sezonul 1 scrie pe site-ul oficial (creativemonkeyz), o sa inceapa sezonul 2 in toamna pana atunci asteptam!

| asjkldfg a răspuns:

Pentru ca sunt in vacanta pana in toamna!:((Macar putem zambi cand incepe scoala:d! http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

| Elenutza_7555 a răspuns:

Robotii au luat vacanta.Vezi ca daca intrii pe CreativeMonkeyz si dai la roboti iti scrie acolo ca au intrat in vacanta. Uite i-a linkul: http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

| LoadedGun a răspuns:

Pai au luat vacanta pana in toamna dar vor reveni

http://creativemonkeyz.com/roboti/goodies-pack-5-vacantza/

| Alinutaaaalina a răspuns:

Sunt in vacantalaughingSerios.Ala a fost sezonul 1, din toamna revin cu un nou sezon.

| Gstefan a răspuns:

E gata primul sezon

| Outspoken2 a răspuns:

S-a terminat primul sezont din Robotzi...dar stai linistit al doilea sezon va incepe la toamna!

| Nuimicitinumele a răspuns:

O sa mai apara episoade dupa ce se termina vara sezonul 1 s-a terminat la ep 24 o sa incepa sezonul 2 cand se termina vara sau in toamna nu stiu sigur. Funda?

| ILoveYouSoMuch a răspuns:

Hahaha! Nu stii? Au luat pauza pana la toamna! nu ai citit? Da la episodul 24 dupa da-i la urmatorul episod si scrie acolo! Dar celelalta cumarfi la cafea sunt inca active!

| kidda_7634 a răspuns:

Episoadele noi incep deodata cu inceperea scolii.

| Arimi a răspuns:

Au luat o pauza...dar o sa inceapa in toamna

| robert_3604 a răspuns:

1.daca ai cont de ikariam ce nu mai ai nevoie da-mil printr-un mesaj privat
2.RObotzii au intrat in vacata in toamna vor reincepe!

| alexandra37 a răspuns:

Sunt in vacanta.mai multe detalii gasesti aicihttp://creativemonkeyz.com/category/roboti/.funda?:D

| divin96gl a răspuns:

Pei cei de la creativemonkeyz au anutat pe siteul lor ca nu vor mai pune episoade cu robotzi pana in Toamna.iar din toamna va incepe din nou o noua seriewinking astept funda big grin

| y8nu7z a răspuns:

RObotzii au luat pauza o perioada si o sa se intoarca cam atat stiu prin septembrie se intorc cu episoade noi bafta big grin

| mariannusa a răspuns:

Cei de la echipa Creative Monkeys este in vacanta dar va reveni intre 15 august si 30 septembrie. Sper ca te am ajuat. Funda plz!