| Daria a întrebat:

Ce s-a intamplat in episodul de astazi din Saracii tineri bogati?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Simona a răspuns:

Pai Monica vrea sa fuga din tara dar pilotul ei l-a anuntat pe Gillermo.

3 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Pai niste tarani au descoperit arma cu care Monica a omorat`o pe Lucia si i`au dat`o la Lara care a dus`o la politie, bebelushu` lui Isabella se simte mai bine, Ameliei i s`a facut rau si crede ca e insarcinata cu Esteban, pe Lola a dat`o afara de la agentia de modele din cauza ca Laura o facut o criza de gelozie acolo iar acum Lola nu mai vrea sa o vada. Monica a vrut sa fuga din tara dar pilotul avionului l-a anuntat pe Guillermo care a anuntat politia, dar din pacate Monica s`a prins de faza si a fugit, apoi Monica i`a cerut ajutorul lui Eduardo iar acesta a zis ca o ajuta in schimbul unei mari sume de bani
km atat happy

| Anileda a răspuns:

Pe youtube gasesti episodul.

| lauralaura a răspuns:

Pai vorbeau despre starea copilului izabelei.pe lola au concediat-o de la agentia de modele, alejandra vrea sa plece in SUA amelia crede ca e insarcinata si cam atat vazui eu din film>.