| valentina_4675 a întrebat:

Ce seriale coreene mai stiti? gen dream high, bozs over flowers, playfull kiss, mz princess

Răspuns Câştigător
| anky13 a răspuns:

Pai iti pot recomanda you're beautiful e preferatul meu, am vazut foarte multe drame dar acesta mi-a placut foarte mult, iar cat despre alte drame poti cauta pe dramacrazy.net:d pls funda:d

6 răspunsuri:
| AnyaLyzzy a răspuns:

Bad love, bad guy, 49 days,city hunter,coffe house,full house,hong gil dong,my girl,my gyrlfrend is a gumiho,evil twins, Gloria, Goong (vezi mai multe pe www.viki.com )

| MaeRiAh a răspuns:

Legendele palatului, jevel in the palace

| anky13 a răspuns:

Ms de funda si sper sa iti placa drama you're beautifulbig grin

| HappyUserUnknown a răspuns:

Incearca Secret garden, Lie to me, Mary stayed out all night, Sungkyunkwan scandal, Personal taste sau Romance town happy

| MirelaMimi a răspuns:

Intra pe www.viki.com si o sa ai toate serialele care le doresti.