| thepuffulette a întrebat:

Ce seriale imi recomandati?
si ce gen de seriale preferati?

funda

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Uite ca eu nu recomand DOAR The vampire diaries. La mine asta vine pe ultimul loc. In general eu prefer serialele politiste, care au si ceva inteligent in ele, din care inveti ceva.
Uite cateva recomandari: Criminal minds, Lie to me[un must see], Gilmore girls[relaxant, funny, genial], House MD.
Apoi ar fi si ecranizari, ca si Pretty little liars, Blood ties[cel mai bun serial cu vampiri din lume, aici recomand si cartile!] si adoratul The vampire diaries.

9 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Mie cel mai mult mi-au placut 2 seriale:
Vampire diaries si House m.d.
Nu o sa regreti daca le vezi.
Succes!

| InsaneDoll a răspuns:

The vampire diaries:X

| VLΛD a răspuns:

House
Lie to Me
Two and a half men
Dexter
How i met your mother

| Simoo14 a răspuns:

Iti recomand Canan-destin furat(antena1),Clase 406(Acasatv), Impostoarea(acasa).Mie astea imi plac si ti le recomand:* si mai imi place foarte mult Narcisa salbatica dar incepe din toamna sezonul 2big grin:*Sper sa-ti placa:*(Vreau funda; x)

| loveuandyouknow a răspuns:

Pai asta depinde de tine ce gen iti place. uita-te la the vampire diaries. este indragit in toata lumea, si bunica mea care are 72 de ani se uita.

| thepuffulette explică:

Mie de obicei imi plac cele politiste, psihologice, sf etc
pana acum am vazut kyle xy, smallville, o parte din dexter, anturaj (pe hbo), si skins care se dufizeaza pe mtv...
multumesc pentru idei

| tyberyiu a răspuns:

The Vampire Diaries:XX:X

| Arimi a răspuns:

The vampire diaries
Ghost Whisperer
teen wolf
little pretty liars
haven
gilmore girls
sper sa iti placa

| Dennis_7541 a răspuns:

House M.D
Supernatural
Dexter
Smallville
Heroes
Fringe.