| kMirke a întrebat:

Ce seriale merita urmarite la momentul de fata?
Urmaresc Game of Throne, Dexter, Dr.House, Supernatural si Prison Break.
Care serial v-a placut cel mai mult?
As vrea si o scurta descriere, facuta de voi nu de pe net.
Sabatori fericite!

Răspuns Câştigător
| Daniel31 a răspuns:

Chuck - este vorba de un "tocilar" care primeste un mail de la fostul lui cel mai bun prieten. In acel mail se afla un fel de program cu toate informatiile secrete ale tuturor agentiilor. Guvernul are nevoie de acele informatii si trimit 2 oameni sa aiba grija de el. Si impreuna rezolva diferite misiuni, dau de necaz, etc.
Serialul e mai mult un fel de comedie, cu putina actiune si drama.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam pe astea le-am vazut eu si le-as recomanda
https://www.cinemagia.ro/liste/seriale-14595/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Breaking bad
Ozark

| Sn4k3 a răspuns:

GoT
Taboo
Haunting of Hill House
Peaky Blinders
Suits
Lost
Jack Ryan
Supernatural
The Mentalist
Astea mi-au placut cel mai mult.

| mihaicelsfant a răspuns:

Breaking bad

| SingPlicti a răspuns:

Heroes
mentalist
Leverage
person of interest
outlander