| Vögeln a întrebat:

Ce seriale online stiti in afara de Vampire Diaries?
adica vreau sa mai urmaresc un serial dar nu stiu caresad...
Ma puteti ajuta?
Vreau ceva captivanthee hee.
si motivatzi raspunsul:*
Dau funda si vot!

15 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pretty Little LIars:este foarte captivant si are mult mister.
Mad Men:este despre anii 60 dar reuseste sa ma captiveze fara actiunea sau melodrama unor seriale
True Blood:tot despre vampirii,desi cu mult mai mult sange si sex,plus il are pe Alexander Skarsgard
Hot in Cleveland:este ca un modern Golden Girls,iar Betty White este mortala.
Glee:ador muzica, actorii, dialogurile.si mai ales, pe Jane Lynch
Community:serial super tare despre niste oameni care au facut cateva greseli la viata lor iar acum incearca sa si le indrepte luando de la inceput:colegiul
How I Met Your Mother:fara alte cuvinte:This show is Legen-wait for it, and i hope you`re not lactose intolerant-Dary! Legendary!

| winchesters a răspuns:

Pretty little liars.
Gossip Girl.
Lost.
Ghost Whisperer.
Sunt captivante, merita vazute!

| LionelJosh a răspuns:

Incearca Supernatural este captivant nu este vreo chestie plictisitoare si apar si vampiri in elwinking Te tine mereu cu sufletul la gura...

| Fillaide a răspuns:

Pretty little liars

Este serialul meu preferat.Este vorba de 5 adolescente care au fost BFF, insa intr-o noapte una dintre ele a disparut. Cele 4 ramase nu mai sunt prietene, pentru ca realizeaza ca Alisson era cea care le tinea impreuna.La un an dupa disparitie,fetele incep sa primeasca mesaje de la A.(o persoana enigmatica care le stie toate secretele). Fetele se reimprietenesc pentru a descoperi cine este A.+ la asta mai au probleme in familie, in viata personala etc.

E foarte captivant, ti-l recomand cu multa caldura...

Si ai mai putea viziona Gossip Girl in care la fel este reprezentata viata unor adolescenti.

| Oanny a răspuns:

Am sa iti zic toate serialele pe care le urmaresc si care, dupa parerea mea, merita vizionate:
1-Harpers Island(e preferatul meu:X si are doar 13 ep nu e mult)
2-Vampire diaries
3-Gossip girl
4-Pretty little liars
5-90210(ceva gen gossip girl)
6-Ghost whisperer(nu e de groaza dar e super:X)
7-Supernatural
8-Dexter...

| katherine09 a răspuns:

Grey's anatomy este un serial foarte bun si foarte interesant in care este aratata viata de zi cu zi a medicilor care nu este deloc usoara, de fiecare data apare cate ceva neprevazut.
Seinfeld, Married with children sunt seriale de comedie, pot spune cele mai bune seriale de comedie la care nu ai cum sa nu razi.

| ChickSWhisper a răspuns:

Hey! Am cateva seriale captivante(pe care le-am vazut online):
Harper's Island. In fiecare episod este omorat macar un personaj moto-ul serialului fiind: "One by one, one by one..."
Gossip Girl. Este un serial american pentru adolescenti, iar numele presupun ca spune putine.dar destule.big grin
Pretty Little Liars. Un serial care prezinta viata unor 4 fete, a caror lider dispareee.
Gilmore Girls. Este un serial caruia nu-i lipseste sensul umorului.
Si.nu prea mai stiu, dar sper ca am ajutat!:*

| xButterflyxX a răspuns:

Pretty little liars. este super :X merita vazut :*

| GAFan a răspuns:

1. Grey`s Anatomy
2. The Chicago Code
3. The L Word
4. Prison Break
5. Third Watch
6. Three Rivers
7. Pretty Little Liars
8. Breakout Kings
9. Bones
10. Body of Proof

| NightCrowler a răspuns:

Ai putea incerca House. E interesant e vorba despre tot felul de boli foarte rare care un doctor reuseste sa le diagnosticheze. Ar mai fi Prison Break ft interesanta actiunea. Este vorba despre niste evadari bine puse la punct.

| TheHunter38 a răspuns:

Blood ties(http://www.imdb.com/title/tt0808013/),e despre vampiri crime si povesti de dragoste, are 2 sezoane, e foarte tare.

| Vögeln explică:

V'am dat la toti "folositor","amuzant" si "inteligent" tongue

| Rallu_2412 a răspuns:

Pretty Little Liars
True Boold
Dark Angel
Lost Girl

| withoutmoney a răspuns:

Incearca ceva nou gen "Cougar Town "(super comedie plina de sarcasm plina de realitate); "Royal Pains"(felul in care capata succes un doctor dat afara din spitalul un de a lucrat mult timp pentru faptul ca a lasat sa moara un om de afaceri bogat in schimbul saslvarii unui copil al strazii,devine doctor particular pentru oamenii bogati,actori buni,comedie,dragoste,drama)(actori foarte buni ) "Breaking Bad"(un profesor de chimie are cancer si incepe sa faca trafic cu amfetamina incepand sa prepare dupa cunostintele lui de chimie, devine foarte bogat isi auta familia etc, pe parcurs se intampla multe chestii interesante nua cums a iti zic care dar te tine cu sangele in miscare) si asta asta e doar o mostratongue daca iti plac imi dai mesaj si iti mai zic si altele ca nu stau sa le mai caut acum ca e tarziutongue

| TheLittleReaper a răspuns:

Daca iti plac filmele cu vampire,cel mai potrivit de true blood e foarte captivant si iteresant,sau moonlight, glee este un serial interesant cu adolescenti, la fel ca gossip girlwinking