| crytical a întrebat:

Ce seriale stiti la fel de bune ca prison break? FunDa

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cine stie cand mai apare un serial la fel de bun ca Prison break!
Uite aici cateva seriale subtitrate in limba romana.
http://www.serialepe.net/

NOname
| NOname a răspuns:

Cum am specificat deja, este colectia mea de seriale. Unele sunt bune, altele mai putin bune, dar toate merita vazute. Iar ordinea, in care le-am prezentat aici, n-are nici o relevanta.
Inainte sa le descarci, fa un mic test pe Youtube, ca sa vezi, daca sunt pe gustul tau! Succes! Numai bine!

| M a răspuns:

Dexter, LOST,Gossip Girl, House M.D, Heroes, Genesis,

| crytical explică:

NOname toate sunt la fel de bune ca prison break sau e un top 41 al tau?

| pcbf1 a răspuns:

Nu exista! Prison break e unic si foarte reusit. dar uita-te la breakout kings..la ep 3, sezon1..nu e prea bun serialul... dar apare si putin din Prison Break...succes!