| Hebi a întrebat:

Ce seriale tip vampire diaries mai sunt?

5 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Pretty little liars. E bestial:x E un pic horror, actiune, adolescenti.
Uite aici o descriere a serialului:Serialul urmareste aventurile a patru fete — Spencer, Hanna, Aria si Emily — a caror gasca se sparge dupa disparitia "sefei" lor, Alison. Un an mai tarziu, ele incep sa primeasca mesaje text de la cineva care foloseste semnatura "A", care ameninta sa le dea in vileag secretele, chiar si pe cele ascunse cu bagare de seama, pe care credeau ca le cunoaste doar Allison.
Mie personal imi place foarte mult.:x.pana acum sunt doar 10 episoade din primul sezon, dar in ianuarie o sa apara si la noi partea a doua a primului sezon.(care o sa contina ep 11-21).
Poti sa il vezi aici:http://www.serialepe.net/2010/06/pretty-little-liars-serial-online.html
Ti-l recomand cu caldura.:)

| AnnaMariaaa a răspuns:

Identice nu mai sunt, asta e uniclove struck. dar asa cu vampiri mai e True Blood, Asistentul vampirilor, Academia vampirilor.

| pwp a răspuns:

True blood, academia vampirilor
eu de astea am auzit dar nu m-am uitat!
imi ajunge superbul serial,, The Vampire Diaries ''!

| Hebi explică:

Adica identice cu vampire diaries...

| Hebi explică:

Mai este twilight da nu e serial...