| Ioana22B a întrebat:

Ce seriale urmariti si de ce sau ce imi puteti recomanda? big grin
Va place Gossip >Girl?:Care este personajul vostru preferat?
Fundita:*

Răspuns Câştigător
| edith_8738 a răspuns:

Eu urmaresc gossip girl, 90210, neveste disperate.iti recomand din toata inima 90210 si neveste disperate.cel dintai este despre viata unor adolescenti si chiar ai foarte multe de invatat din experientele pe care tinerii le traiesc, iar cel din urma arata viata unor femei casnice din statele unite.foarte amuzant si interesant.
cat despre gossip girl, nu pot spune ca am un personaj preferat, pentru ca nimeni nu s-a dovedit a fi mereu onest si demn.toti erau cuprinsi de febra barfelor si a razbunarii; si trebuie sa recunosc ca nu a fost intocmai pe placul meu.imi place putin din fiecare! o zi placuta!

9 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Urmaresc The Vampire Diaries.
Din Gossip Girl imi place de Nate.

| Radioactive a răspuns:

Blair e preferata mea...Iti recomand:

The Vampire Diaries,
Ghost Whisperer,
One Tree Hill,
Heroes,
Lost,
Smallville,
The O.C.,
Glee,
Supernatural,
Pretty Little Liars,
Friends,
10 things I hate about you,
90210,
Gilmore Girls...

| Lexii a răspuns:

Daca iti place serialul Gossip girl cred ca o sa iti placa si serialul Pretty Little Liars. Mie mi-a placut mult acest serial si ti-l recomand.
Iti mai recomand si The Vampire Diaries, este serialul meu preferatlove struck.
Vizionare placuta!

| TheExpert01 a răspuns:

Seriale stiu eu:promisiunea la 17:30 acasa zilnic, suflet ratacit la 18:30 acasa zilnic, teresa la 19:30 zilnic acasa si cautand-o pe elisa la 21:30 luni-joi si vineri de la 20:30 acasa[2 episoade]

| LonelyGirl01 a răspuns:

Nu am vazut Gossip Girl, dar ma uit la dexter si hellcats. Ti le recomand pentru ca sunt foarte frumoase! Si pe langa te poti uita si la Ghost Whisperer.

| Oana2106 a răspuns:

Când spui "seriale" cred că nu te referi doar la filme. Eu mă uit la: "The Ghost Whisperer", "The Young and the Restless", "Iubire şi Onoare", "LA Ink", "Exposed", "Next", "Disaster Date", "South Park".

| Oana2106 a răspuns:

Şi eu mă uit la "Gossip Girl" and I love Serena big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am inceput sa ma uit la pretty little liars e fain ca e cu tineri.si da ador gossip girl, iar personaju pref e Serena:X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Supernatural / Anatomia lui Grey! big grin