| anonim_4396 a întrebat:

Cind apare seria 3 la filmul twilight?

Răspuns Câştigător
| mefree2fly a răspuns:

Se numeste Breaking dawn si apare anul acesta in noiembrie prima parte si partea a 2 a in 2012 happy

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

A aparut demult seria 3 adica Eclipse, sau poate vrei sa intrebi cand apare seria 4.adica Breaking Dawn.priima parte pe 18 noiembrie, iar a2a in 2012.

| TheAnnoyingRocker a răspuns:

Cred ca vrei sa spui filmul 3 al seriei twilight! Si a aparut anul trecut! Se cheama Eclipse, iar al 4-lea film numit Breaking Dawn va fi turnat in 2 parti una anul asta iar a doua in 2012.