| lizaaa a întrebat:

Cine a citit cartea "jurnalul unui vampir"? cum o sa se termine? elena ramane cu damon sau cu stefan?big grin

4 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

Te referi la "Jurnalele vampirilor"? Din câte se pare, ea îl iubeste mai mult pe Stefan, dar se simte atrasa si de Damon. In ultima carte ea îl salvează pe Stefan, deci cred ca o sa rămână cu el. Urmează sa apară încă o carte in curând sau a apărut deja(nu sunt sigura).

| Victor979 a răspuns:

Cu amindoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in a 7 a carte, si ultima din serie, Damon moare, deci cu Stefan.

| OKxGIRLx a răspuns:

Eu ti-asi sugera sa citesti cartea.