| Purelife a întrebat:

Cine credeti ca este A in Pretty Little Liars? Ce parere aveti despre The Lying Game?

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

A sigur nu e o singura persoana. Grupul A e format din mai multe persoane si sigur atunci când vor sa iasa din grup sunt eliminat. Ca Ian, cred ca de asta a fost omorât, si Mona e la spital. Probabil si Melisa face parte din grup, si Jenna, Garret. Dar cred ca Alison ar putea fi in viata. Oricum e foarte tare serialul. Il ador. Mai ales pe Caleb, care e super dragut. Lying game nu mi se pare chiar atât de interesant. Eu m-am uitat la el doar pentru ca nu aveam la ce sa mă uit si sincer am văzut seriale mult mai bune.

1 răspuns:
| Fla98 a răspuns:

Si eu ma uit la PLL si am citit primul volum.din descrierea cartii lying game am inteles ca aly avea o sora geamana care a incercat sa o omoare si i-a luat inelul parintii crezand ca duc fica buna la ospiciu deoarece le deosebeau dupa inel sau ceva de genu.ar trebui sa citesti cartile ca sa nu mai stai dupa serial...eu abia astept sa citesc a doua carte.