| zoomumba a întrebat:

Cine este actorul vostru preferat din telenovela REGINA?

Răspuns Câştigător
| VvladCobianu a răspuns:

Diana Dumitrescu imi place mai mult ca in Iubire si Onoare

14 răspunsuri:
| Andreea_7940 a răspuns:

Bogdan Albulescu

| Bianka a răspuns:

Carmen Tanase si Gheorghe Visu big grin

| noktambul a răspuns:

Daca user-ii care iti vor raspunde (fiecare cu preferinta lui) iti vor da raspunsuri diferite, cui o sa dai funda?

| Aleeeeeeee a răspuns:

Gheorghe Dinica happy

Dumnezeu sa-l odihneasca. A fost un actor foarte bun happy

| SMTHING a răspuns:

Nu am unu preferat, Dar, imi place Amir

| Fredo a răspuns:

Cosmin big grin... si pentru celelalte raspunsuri a zis REGINA nu Iubire si Onoare

| DdDiX a răspuns:

Diana Dumitrescu...

| MariaO a răspuns:

Gheorghe Visu... un mare si talentat actor big grin

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

REGINA-Diana Dumitrescu
funda pls

| zoomumba explică:

Noktambul sa te lamuresc eu din greseala si imi cer scuze tuturor am scris din greseala dau funda. eu am vrut sa criu dar l-am sters fara sa vreau :dau funda celui mai rapid raspuns! inca o data imi cer scuze.

| anuska a răspuns:

Pai sa ma gandesc... creca state tongue

| Benghazini a răspuns:

DON in primul rand! :X si armandobig grin imi place... dupa care cosmin

| euuuuuuuuuu a răspuns:

Pai
Masculin: Amir.
Feminin: Carmen.
happy

| Andreea201012 a răspuns:

Pai nu mai exista acum regina este iubire si onoare tot cu acceasi autori mie de acolo imi place de ilinca si de amir mai imi place si de mai multi dar cel mai mult ilinca si amir pup