| Alexa_8596 a întrebat:

Cine este cel mai bun cantaret de la Disney Channel si de ce?
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| LonelyGirl01 a răspuns:

Miley Cyrus pentru ca are o voce frumoasa si se descurca foarte bine live!

7 răspunsuri:
| andrutza1323 a răspuns:

Cel mai buna cantareata este miley cyrus care are foarte multi fani in toata lumea si are o voce de aur... u ce parere ai? Sper sa fie la fel

| cinevaaaaa a răspuns:

Nini (flor)

| DiaSeGândeşteLaLamăAnimalCândÎşiVedeNickul a răspuns:

Demi lovato pentru ca are o voce foarte frumos si puternica. asa cred eu ` :/

| TSO7 a răspuns:

Nick Jonas are cateva melodii faine.winking

| Anomar_5534 a răspuns:

Demi ...pentru ca. canta foarte bine live si are o voce foarte puternica.Tu ce crezi?

| Didi_8558 a răspuns:

Nini ( Florencia Bertotti ) deoarece are voce frumoasa si stie sa cante melodii grele.

| andra_7337 a răspuns:

Jonas