| Sweete a întrebat:

Cine imi poate da linkul de la filmu amurg ca vreau si eu sa il vad si nu l-am gasit nicaieri...mersi anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Andra, le am eu pe toate 3, lasa-mi un mesaj privat cu adresa ta de e-mail, si ti-l trimit prin transfer.ro, il vei primi sub forma de link pe e-mail, si-l descarci de acolo. Am mai trimis si altora happy poti verifica la raspunsurile mele, iti pot garanta ca in noaptea asta il ai...

3 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Http://la-cinema.net/2009/10/twilight-amurg-2008/
Este intreg filmul, vizionare placuta.