| Mihay10 a întrebat:

Cine imi poate recomanda cateva filme horror, dar ceva care chiar sa ma ingrozeasca. Dau funda celor mai bune.

Răspuns Câştigător
| Kya a răspuns:

1.Puzzle mortal 3D/ Saw 3D(A patra parte a seriei de filme Saw a fost initial interzisa in Romania insa Comisia de rating a hotarat ca filmul poate rula in cinematografe cu calificativul "interzis minorilor sub 18 ani. In Franta, a patra parte a seriei le-a fost interzisa tinerilor sub 16 ani, spre deosebire de partea a treia, care le-a fost interzisa persoanelor sub 18 ani.)
2.Paranormal Activity
3.Ero kowai kaidan dai 1 no kai: Iguana onna, Tomomatsu Naoyuki (2010) si Ero kowai kaidan dai 2 no kai: Poltergeist, Tomomatsu Naoyuki (2010) (interzise persoanelor sub 18 ani laughing. Contin niste scene... daca te uiti sa-mi spui daca ti-a placut.Mie mi se pare super horror laughing.
4.Blood and Sex Nightmare
5.Autopsy(iarasi e un film super)
6.Hostel (I si II)
7.Incubus: Yume ni okasareta onna, Kasagi Nozomu (2010)
Sper ca ti-am fost de ajutor!:d
8.Devoratorul de vise
9.Omul zapezii

Pleassseeee funda

4 răspunsuri:
| Jibo a răspuns:

The Grudge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place filmul : 13 Ghosts
love struck l-am vazut de 3 ori si mai vreau sa il vadhee hee

| rockdarklove a răspuns:

I know what you did last summer 1, 2; dar cel mai de groaza e the rite si e chiar adevarat merita sa-l vezi

| KatherinaSS a răspuns:

Big Bad Wolf (2006),The Others (2001) / Ceilalţi, 13 Ghosts (2001) / 13 fantome,