| deuceD a întrebat:

Cine imi spune cum se termina telenovela,, Iubire cu chip rebel"(marichuy)?
Dau >funda:

Răspuns Câştigător
| DenysaGio261997 a răspuns:

Pai Juan Mighel se spercializeleza in oftamologie pentru ai reda vederea lui Marichuy.Ea accept sa fie operata dar Juan Mighel se da drept la medic Paulo...Intr-un final se impac si se casatoresc.Ana Julia ii impiedica sa se casatoreasca chemand-o pe Marichuy intr-o casa parastia crezand ca o cheama Juan Mighel.Ana Julia este insarcinta cu Amador,si cand Marichuy intra in casa acea i-a foc, dar amadoua ies la timp din casa si Ana Julia innaste o fetita, dar accesta nu o vrea.Copilul lui Beatiz se inbolaveste si are nevoi de un transplan care numai Amador poate sa in ajute.Marichuy si Juan Mighel se casatoresc si merg pe plaja unde s-au casatorit prima data.Ea sp sa ii este dor de copii,(Juan Mighel iisp ca toate mimunile vin de cer) ii face o surpritza si copii sunt adusi cu parasuta. Apoi se joaca fotbal cu o nuca de cocos.
Sper ca te-am ajutat si ca ai intelesc ceva. Funda plizzz...kiss

5 răspunsuri:
| OanaKT a răspuns:

Se termina cu bine...ca in orice telenovele
juan miguel si marichuy se recasatoresc, ana julia v-a ramine insarcinata cu amador.la nunta ana julia ii indite o capcana lui` marichuy.o cheama intr-o casa. dupa care ii v-a da foc.mai apoi marichuy o ajuta pe ana julia sa nasca.ana julia moareiar copilul anei juliei in v-a creste purita si adriana

| Rossey a răspuns:

Stiu doar ca Marichuy isi revine cu vederea si ramane impreuna cu barbatul cu care are copilul.

| dulcykaLy a răspuns:

Isi recapata vederea, si se marita cu juan miguel

| catzelushdeplush a răspuns:

Marichuy isi recapata vederea datorita lui Juan Miguel care s-a oferit sa o opereze si o vindeca apoi ea il iarta si raman amandoi. Cu Ana Julia nu mai stiu exact ce se intampla dar stiu ca in ziua in care Marichuy e pregatita sa mearga la altar ea o rapeste si o duce intr-o cabana unde vrea sa-i dea foc dar Marichuy reuseste sa scape si cea care arde in cabana e Ana Juliahee hee si cam atat pot sa iti spunthinking asta e sf din cate tin eu minte big grin

| RoXisS a răspuns:

Decat sa apuc sa-ti povestesc mai bine iti zic sa cauti pe you tube
gasesti sigur ceva.