| AnnaMariaaa a întrebat:

Cine imi zice si mie un film horror care sa ma sperie calumea?laughing funda

10 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Shutter 2004 - cel mai de groaza film aparut vreodata.

| quickly a răspuns:

The grudge 1, 2, 3 esti pisat pe tine din prima laughing))

| LonelyLoner92 a răspuns:

Insidious.

Sau, daca vrei, intra pe www.axyy-filme.com, dai la categoria horror si gasesti acolo cele mai noi filme de groaza aparute.

| Bobo15 a răspuns:

Paranormal activity 1 si 2.
Si
Drag me to hell.

| IrinaAniri a răspuns:

Orfana, black swan, shutter

| bluebios a răspuns:

Documentarul Earthlings il gasesti pe goole video http://video.google.com/videoplay?docid=6361872964130308142 Dar te avertizez ca sa-ar putea sa ramai marcat ceva vreme dupa ce il vezi.

| nonameanca a răspuns:

The grudge thinking

| Zapaaacita a răspuns:

Hostelhappy laughing sper ca o sa te sperie =]]

| Unicef_7931 a răspuns:

Eu unu ti-as recomanda Shutter dar nu remeku-l american din 2008, cauta varianta orignala facuta in thailanda in 2004, e de sute de ori mai buna decat varianta americana. Sper sa te speriidevil laughing)